Váš průvodce

Váš výlet + náš průvodce = výlet bez starostí!

Váš průvodce je nová služba pro školy, která usnadňuje školám realizaci školního výletu. Řešíme vaše tři základní problémy:
 1. Chcete jet na školní výlet sami, nechcete utrácet za instruktory či celý program, ale nemáte nápad, kam na výlet vyrazit? Zvolte variantu A!
 2. Máte jasnou představu o programu výletu, ale chcete zabavit děti také mimo hlavní program, a přitom si trochu odpočinout? Zvolte variantu B!
 3. Víte, kam chcete jet, ale máte obavu z toho, že dané místo dostatečně neznáte? Zvolte variantu C!

Varianta A: Návrhy školních výletů bez naší účasti

 • KroměřížV našich hlavách je spousta nápadů, kam jet na školní výlet. Rádi vám tyto nápady předáme, případně vám výlet zajistíme, a pak už to necháme na vás. Obsahem takového výletu je obvykle návštěva zajímavých kulturních či přírodních míst a sportovišť.
 • Cena za základní návrh bude 400 Kč za 1 den výletu. Za dalších 200 Kč za 1 den výletu vám v případě vašeho zájmu také zajistíme rezervace prohlídek, vstupů či objednání autobusu a další služby.
 • Příklad: Víte, že chcete výlet do Ostravy, ale nevíte, co tam. Ozvete se nám, společně se domluvíme na vašich představách a požadavcích a výlet vymyslíme. Jsme schopni zajistit výlet se vším všudy. Materiály vám předáme, a pak už vám jen popřejeme pěkné zážitky s dětmi.

Varianta B: Doplňkový program pro váš výlet

 • Doplňkový programChápeme, že po celém dni s dětmi tohoto jako učitelé máte dost a je náročné pro ně chystat něco i na večer. Proto vám s tím rádi pomůžeme. Přijedeme za vámi do kempu či na ubytovnu a odvedeme zajímavý program. Děti tak získají zážitek navíc. A nemusí to být jen večer. Rádi vám vyplníme jakoukoliv volnou chvíli ve vašem programu.
 • Cena za program je vždy individuální, ale obvykle se pohybuje okolo 2500 Kč za program.
 • Příklad: Máte výlet v Adršpašských skalách a po celém dni chozením v přírodě nevíte, co nabídnout dětem večer v kempu. My za vámi dorazíme a připravíme pro ně  vhodnou zážitkovou aktivitu.

Varianta C: Průvodcovská činnost

 • RadhošťChápeme, jak složité je pohybovat se po horách, městech, ve skalách či kdekoliv jinde. Je dobré znát místa odpočinku, občerstvení, únikové cesty v případě špatného počasí a třeba i informace o místech, která na výletě potkáváte. Proto vám nabízíme průvodce, který vše z výše jmenovaného zvládá. Provede vás prakticky kdekoliv a za jakýchkoliv podmínek.
 • Cena za průvodcovskou činnost je dle náročnosti cca 2000 Kč za 1 den výletu.
 • Příklad: Chystáte se do Beskyd na přechod přes vrcholy. S námi budete mít jistotu správné a bezpečné cesty a navíc vám ukážeme místa, která často ani na mapě nenajdete.

Poznámky k ceně:

Výše uvedené ceny jsou orientační. Výsledná cena bude vždy konzultována dle nabízených služeb. K ceně je dále nutné počítat:
 • doprava: 9 Kč za 1 km vzdálenosti z Lichnova (okr. Nový Jičín) do cílového místa nebo do místa odjezdu (pokud např. vypravujete vlastní autobus).
 • ubytování: u vícedenních výletů požadujeme buď zajištění ubytování, nebo uhrazení nákladů za ubytování.

Máte zájem? Volejte 775 921 423 nebo pište info@naplno.eu!