O nás

Outdoor Naplno, s.r.o. je firma zabývající se outdoorovými programy a aktivitami na základě mnohaletých zkušeností v oblasti volnočasových aktivit, pořádání letních táborů, školních programů a zkušeností nasbíraných při osobním vzdělávání instruktorů v této oblasti. Naše kvalifikace vychází jak z dlouholetých zkušeností v této oblasti, tak také ze studia vysokoškolských oborů (Rekreologie a Řízení volnočasových aktivit na Univerzitě Palackého v Olomouci) a dalšího osobního vzdělávání. Naši instruktoři jsou také absolventy několika akreditovaných kurzů v oblasti sportovních a volnočasových aktivit. Programy, které připravujeme, jsou vhodné pro všechny třídy a ročníky mateřských, základních i středních škol. V návrhu programu vždy vycházíme z konkrétní poptávky a upravujeme program na míru dle potřeby zákazníka. Naše programy jsou založeny na prožitku, hře, a z nich vytvořeného zážitku a zkušenosti. Tento způsob výchovy a vzdělávání rozšiřuje účastníkům programů nové obzory a získávají tak nové znalosti a dovednosti. Individuální rozvoj jedince je založen také na síle skupiny, ve které se aktivity odehrávají. Všechny naše programy vycházejí z principů zážitkové pedagogiky.

Instruktoři na výletech:

JirkaMgr. Jiří Matúš

  • Absolvent oboru Rekreologie na FTK UP v Olomouci
  • Držitel licencí uvedených na stránce bezpečnost
  • Výlety a kurzy pořádá od roku 2009.
Výlety jsou pro mě příležitost nabídnout dětem nové zážitky a zkušenosti a nabídnout jim poznání z jiného úhlu pohledu. A nejvíc mě na tom baví to, že i když to člověk dělá řadu let, stále ho mnoho překvapuje. Mám radost pokaždé, když ostatní mají radost. A co jinak? … Hory, skály, lezení, turistika, lyže, brusle,… no je toho dost.  

ÁjaMgr. Alena Matúšová

  • Absolventka oboru Řízení volnočasových aktivit na Pdf UP v Olomouci
  • Výlety a kurzy pořádá od roku 2013
Baví mě pozorovat tu obrovskou změnu, kdy se z žáků, běžně usazených v lavicích, ve volném čase (na výletech, letních táborech, kroužcích...) najednou stávají děti. Zkrátka úplně jiní lidé překypující energií, kterou potřebují vybít. A správně nastavené volnočasové aktivity jim k tomu dávají ideální prostor. A co baví ve volném čase mě? Pobyt v přírodě, turistika, jízda na kole, lyžích, lezení, čtení, vzdělávání se...občas taky vaření... 😛