Jednodenní výlety

Helfštýn NAPLNO

Helfštýn NAPLNO

Zažijte v jeden den kulturní zážitek při návštěvě hradu Helfštýn i sportovní zážitek v Outdoor centru Helfštýn (lanový park a další aktivity). Případně vyplníme váš čas doprovodným programem (zábavné hry v lese či na louce). Cena programu: 250/300 Kč na osobu (neobsahuje vstupné na hrad: 30 Kč) Čtěte podrobnosti o balíčku Helfštýn Naplno.
 

OpičárnaOstravice NAPLNO

Zažijte jeden den plný sportovních a adrenalinových zážitků v lanovém parku Opičárna či dalších přidružených aktivit (Segway...). Den můžete také obohatit výšlapem na Lysou horu. Případně vyplníme váš čas doprovodným programem (zábavné hry v lese či na hřišti). Cena programu: od 150 Kč na osobu (dle výběru aktivit) Čtěte podrobnosti o balíčku  Ostravice Naplno.
Lichnov Naplno

Lichnov NAPLNO

Nezapomenutelný sportovní zážitek nabízí výlet v obci Lichnov. Den strávíte na víceúčelovém hřišti, kde pro vás bude nachystáno několik sportovních aktivit dle domluvy. Dále si vyzkoušíte lezeckou stěnu. Program je možné doplnit o návštěvu kuželny. Cena programu: 200 Kč na osobu Čtěte podrobnosti o balíčku Lichnov Naplno.
Štramberk NAPLNO

Štramberk NAPLNO

Městečko Štramberk nabízí nezapomenutelnou historickou procházku. Tu pro vás připravíme ve formě celodenní strategické hry. Zábavnou formou tak poznáte všechny štramberské zákoutí a místa (jeskyně Šipka, Štramberská trúba, expozice exotických zvířat aj.). Program je možné vylepšit o lezení na místní cvičné skále. Cena programu: 300/350 Kč na osobu (včetně veškerého vstupného) Čtěte podrobnosti o balíčku Štramberk Naplno.
Olympiáda v Lichnově

Olympiáda v Lichnově

Sportovní aktivity v Lichnově je možné zažít v netradičním duchu. Celý program se odehraje v duchu antických olympijských her. Atmosféru nasajete díky slavnostnímu tematickému zahájení a vyhlášení olympiády, a to včetně odměn pro vaši třídu. Program je vhodný pro 1. stupeň základních škol, lze jej však upravit i pro vyšší třídy. Cena programu: 300 Kč na osobu (včetně odměn pro všechny žáky) Čtěte podrobnosti o balíčku Olympiáda v Lichnově.

 Máte zájem? Volejte 775 921 423 nebo pište info@naplno.eu