Dvoudenní výlety

Helfštýn na noc

Helfštýn na noc

Noc v blízkosti hradu Helfštýn znamená dva dny intenzivního programu. Kromě návštěvy hradu Helfštýn a Outdoor centra Helfštýn pro vás připravíme doprovodný večerní program. Následující den se odehraje několik sportovně-zážitkových aktivit plných adrenalinu a zábavy. Případně je možné druhý den vyzkoušet  lezení na cvičných skalách nedaleko hradu Helfštýn. Cena programu: 550/650 Kč na osobu (neobsahuje vstupné na hrad: 30 Kč) Čtěte podrobnosti o balíčku Helfštýn na noc.
Lichnov na noc

Lichnov na noc

Dvoudenní výlet v Lichnově obsahuje sportovní aktivity na víceúčelovém hřišti (aktivity dle dohody), lezení na umělé stěněnávštěvu kuželny a samozřejmě doprovodný večerní program. Dále se nabízí možnost návštěvy mobilního lanového centra, které pro vás postavíme Cena programu: 400/500 Kč na osobu Čtěte podrobnosti o balíčku Lichnov na noc.

Lanové centrum KopřivniceKopřivnice na noc

Dva dny v Kopřivnici se dají strávit různě. My vám nabízíme sportovní aktivity, lanové centrum, lezeckou stěnu, návštěvu Technického muzea a doprovodný večerní program. Doplňkový program je samozřejmostí a vytvoříme ho přesně podle vašich představ Cena programu: 430/500 Kč na osobu Čtěte podrobnosti o balíčku Kopřivnice na noc.
Lichnov a okolí

Lichnov a okolí

Výlet je sestaven podobně jako "Lichnov na noc", tedy obsahuje sportovní aktivity na víceúčelovém hřišti (aktivity dle dohody), lezení na umělé stěněnávštěvu kuželny a samozřejmě doprovodný večerní program. Druhý den se však odehrává ve formě výletu do okolí. Vybrat si můžete z několika variant výletu. Cena programu: 400 až 700 Kč na osobu (dle varianty) Čtěte podrobnosti o balíčku Lichnov a okolí.

Máte zájem? Volejte 775 921 423 nebo pište info@naplno.eu!