Cílová místa

Hřiště LichnovVýlety Lichnov

Školní výlet v Lichnově nabízí hned několik sportovních a zážitkových aktivit.  Polohou obce Lichnov je možné zkombinovat výlet s návštěvou okolních měst, jako Štramberk, Frenštát, Kopřivnice, nebo s výletem do hor (Velký Javorník, Radhošť). Čtěte podrobnosti o výletu Lichnov.

Hrad HelfštýnVýlety Helfštýn

Školní výlet na Helfštýně si můžete poskládat z několika nabízených sportovních a zážitkových prvků, a k tomu si jej doplnit o návštěvu nejstaršího moravského hradu Helfštýn. Čtěte podrobnosti o Výletech Helfštýn.

OstraviceVýlety Ostravice

Školní výlet v Ostravici nabízí řadu variant a kombinací. Na výběr máte kromě turistiky také z mnoha sportovních a zážitkových prvků. Navštívit můžete také unikátní lanové bludiště Opičárna v srdci rekreační oblasti Sepetná. Čtěte podrobnosti o Výletech Ostravice.

ŠtramberkVýlety Štramberk

Školní výlet ve Štramberku nabízí hned několik zajímavých míst k poznání a sportovních a zážitkových aktivit.  Ve Štramberku si zažijete historii, přírodu, kulturu, sport a vůbec vše, na co si jen vzpomenete. Čtěte podrobnosti o výletech Štramberk.

Výlety KopřivniceVýlety Kopřivnice

Školní výlet v Kopřivnici je nabitý řadou sportovních a poznávacích aktivit.  Kopřivnice nabízí kromě známého Technického muzea Tatra taky přírodu, výhledy do kraje a hlavně sport! A navíc leží nedaleko Štramberka, kde lze objevit další zajímavá místa! Čtěte podrobnosti o výletech Kopřivnice.

Rekreační oblast OlešnáVýlety Olešná

Školní výlet na Olešné nabízí hned několik rekreačních, sportovních a zážitkových aktivit.  Výlet je možné zkombinovat s výletem do Beskyd či na známý hrad Hukvaldy nebo s návštěvou okolních měst, jako Frýdek Místek, Ostrava a Příbor. Čtěte podrobnosti o výletech Olešná.

 MÁTE ZÁJEM? VOLEJTE 775 921 423 NEBO PIŠTE INFO@NAPLNO.EU